خوب,بد موتورسیکلت در سال ۲۰۱۶

موتور سواری به طور چشمگیری در سال ۲۰۱۶ تغییر کرد، و این تغییرات به طور عمده تغییرات خوبی بود و پیش بینی تغییرات مثبت تری نیز در سال ۲۰۱۷ وجود دارد،اما نکات بد نیز وجود داشت.

نکات خوب:

ایالت های استرالیایی در آخر با کلاه های ایمنی موافقت کردند. حالا شما می توانید کلاه  های ایمنی با کیفیت مورد تایید اروپا رو به سر بگذارید.تصویب این قانون دریچه را به استفاده از تنوع وسیعی ازکلاه های ایمنی با کیفیت تر و خوشبختانه ارزان تر باز می کند.

در همین حال  ایالت های بیشتری در حال تن دادن به قوانین موتور سیکلت ها مانند ایستاده رانندگی کردن یا اجبار به استفاده از کلاه ایمنی هستند. اما این تنها یک آغاز است و معتقدیم که قوانین بیشتری این مهم را پشتیبانی خواهند کرد و ایالت های بیشتری با این موضوع هماهنگ خواهند شد.

آغاز شدن سال نو مصادف با اولین قهرمانی توبی پرایس در رالی گرولینگ راکار شد. دو هفته گذشته پیروزی های پی در پی را پشت سر گذاشته است.

امسال همچنین سال خوبی برای جک میلر با اولین پیروزی درموتوجی آسن بود. قرار داد او با تیم هوندا ستلایت تا سال ۲۰۱۷ تمدید شد و ما منتظر پیروزی های بیشتری برای وی هستیم.

toby-motormag-ir

موتور های کم ظرفیت ماجرا جویی (مانندRoyal Enfield Himalayan, BMW G 310 GS, KTM 390 adventure, Kawasaki Versys-X 300, Honda 190 Night Hawk and Suzuki V-Strom 250) آخرین دست آورد های بازار موتورسیکلت هستند و ما عاشق ایده طراحیشان هستیم.

مایک دوهان در حال تدارک یک برنامه تلویزیونی درباره موتورسیکلت هاست که با نام بایک تورک بوده و وعده داده تا شبیه برنامه تاپ گیر نسخه دو چرخ شود .

kawasaki-versys-x-motormag-ir

نکات بد:

به نظر می آید شرکت هوندا در حال رها کردن پروژه CBR600RR می باشد که این به معنای شروعی برای پایان گروه سوپر اسپورت باشد. تضمین میکنم که این خبر خوبیست برای کسانی که دنبال موتورسیکلت های دست دوم ارزان قیمت می گردند!

کوئیزلند یک دوره از قوانین بر ضد موتور ها تصویب کرده که به نام «مد مورد تایید پلیس» شناخته شده و از پوشیدن لباس های غیر قانونی موتور سوار ها خود نمایی با کلاه های ایمنی به شکل اسکلت یا ماشین های تقویت شده و همچنین زنان خیابانی در اجتماع جلوگیری می کند.

skully-motormag-ir

کنترل کننده های سرعت به شکل قارچ مانند در سراسر کشور در حال رشد هستند. قسمت های شمالی کشور دوباره از وضع قوانینی که سرعت بالا را اجازه می دهند جلوگیری کرده است. آزاد راه اوکسلی به سمت کمتر کردن سرعت پیش رفته و تعداد علامت های ۶۰ کیلومتر در ساعت را بیشتر کرده که باعث شده در بسیاری از آزاد راه های مورد تردد موتورسیکلت ها, این امر شیوع پیدا کند.

 

 

0
مطالب مرتبط به این پست

نظر شما چیست؟