ده مورد از گله و شکایات معمول موتورسیکلت سواران

شما فکر می کنید آزاد بودن موتورسواری در جاده ها با یک موتورسیکلت قدرتمند برای راضی نگه داشتن هر کسی کافیست، اما در عین حال به نظر می رسد بسیاری از موتورسواران دائما در حال شکایت هستند.ما موتورسواران در مورد بعضی مسائل مثل مسائل سیاسی، پلیس، موتورسواران دیگر و حتی آب و هوا گله و شکایت داریم. بخاطر همین گله و شکایت ها، ۱۰۰٪ درست است که پلیس ها از ما متنفرند، سیاستمداران می خواهند ما را قانونا از میان بردارند و هیچ مادری نمی خواهد دخترش با یک موتورسوار ازدواج کند.در اینجا ۱۰ مورد از شکایت های موتورسواران که از زبان خودشان شنیده ایم و همچنین شکایت بقیه مردم را بیان می کنیم.

۱ -موتورسوارانی  که وقتی  جلیقه  و  کلاه  ایمنی  و  دستکش  و …  پوشیدند، موتورشان  رو  روشن  می  کنند  و  گاز  میدهند.خیلی  اذیت  کننده  هستند. دود  اگزوز آنها  وارد  قهومون  میشه  و این  کاره  بیخودی است. در کل، یک موتور EFI مدرن نیاز به هیچ گرم کردنی ندارد.

۲ -کاروان هایی که وسط راه توقف نمی کنند. به خاطر بی توجهی به رفت و آمد دیگران، جاده را مسدود می کنند . خوشبختانه موتورسیکلت ها می توانند از کاروان طولانی نسبتا به سرعت عبور کنند، اما این جلوی شکایت ما از آنها را نمی گیرد.

۳- موتورسوارانی که با چرخاندن موتور خودنمایی می کنند. این کار خطرناک و شرم آور است. همچنین توجه پلیس را جلب می کند.

۴- کامیون هایی که می خواهند در یک لحظه با عبور  از خط کشی از یکدیگر سبقت بگیرند. بعضی اوقات باید تمام طول خط کشی را سبقت بگیرند و در نهایت به موتورسوارها اجازه عبور نمی دهند.

۵- محدودیت سرعت کار در جاده ها که در آن به وضوح هیچ راهساز و یا کارگری در حال کار نیست و معمولا یک ماشین پلیس برای توقیف کردن موتورسوار حادثه جو وجود دارد.

۶ –زین موتور حتی به اندازه جای یک غاز در قفس راحت و امن نیست. فایده زین و جای پای بزرگتر بر روی یک موتور ورزشی کجاست؟. آنها فقط وزن اضافی و در برخی از ایالات هزینه بیشتر در ثبت یک موتور انفرادی دارند.

۷- باک سوخت کوچک است. این مطلب ممکن است مهم به نظر برسد، وقتی که شما مجبورید به نحوی برانید تا به ایستگاه خدمات بعدی برسید قبل از اینکه سوخت موتورتان تمام شود.

۸- قطعات گران قیمت پلاستیکی به جای قطعات نامرغوبی که هنگام زمین خوردن موتور براحتی می شکنند. این یک کلاهبرداری از طرف هر تولید کننده موتورسیکلت است. چرا آنها موتوری با ابزار مستحکم یا حداقل حفاظت شده هنگام سرعت کم طراحی نمی کنند.

۹-قهوه بد و گران قیمت در کافه مورد علاقه تان. ما در حال حاضر مبلغ هنگفتی برای موتور و چرخ های آن پرداخت می کنیم، دیگر نمی خواهیم ۵ دلار هم برای یک قهوه سوخته در برخی از کافه های دور افتاده کشور بپردازیم.

۱۰-موتورسواران همیشه از شرایط آب و هوایی، شرایط جاده، ترافیک کند و … می نالند. شما هم از همه اینها نفرت دارید؟بزرگترین گله، شکایت و یا ناله شما چیست؟

2+
مطالب مرتبط به این پست

نظر شما چیست؟