فراخوان موتورسیکلت های ایندین بدلیل خطر آتش سوزی

همه مدل های ایندین با پیشرانه ۱۱۱ تاندراستورک ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ بعلت نشت باک موتور از سراسر جهان فراخوان شدند. این فراخوانشامل ۲۴۰۰۰ موتور بود.مدل های جمع آوری شده، چیف کلاسیک، چیف دارک هورس، وینتیج، چیفتین، چیفتین دارک هورس، اسپرینگفیلد و رودمستر بودند که از ۱۵ آوریل، ۲۰۱۳ تا ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۶ ساخته شده اند.فراخوان هشدار داوطلبانه در  استرالیا و کمیسیون رقابت می گوید ریل سوخت ممکن است با دیگر اجزا تماس داشته باشد و سبب نشت سوخت شود. این می تواند خطر آتش سوزی را افزایش دهد.

ایندین موتورسیکلت استرالیایی نیز که از نظر چرخ های جلویی امن بودند نیز شامل موتورهای جمع آوری شده بودند و هیچ تفاوتی نداشتند.آنها همه مدل های VINS را شناسایی کرده و با مشتریان تماس گرفتند که در صورت نیاز، موتورهایشان به صورت رایگان تعمیر کنند.آنها همچنین بیانیه “توقف فروش” با مضمون بازرسی و رفع هر گونه آسیب دیدگی VINS را در نمایندگی هایشان صادر کردند.یک رسانه آزاد می گوید:”زمان فراخوان ایندین موتورسیکلت مصادف است با فصل سواری تعطیلات ، که اصلا خوشایند نیست.”

۲۰۱۷-indian-roadmaster-motormag-ir

“به منظور به حداقل رساندن زحمت به مشتریان، کمپانی ایندین موتورسیکلت در سراسر دسامبر و ژانویه در فروشگاه های ایندین موتورسیکلت در پایتخت استرالیا شیفت شب را اجرا می کنند.”

“در اغلب موارد پیش بینی شده است که بازرسی ایمنی حدود ۳۰ دقیقه طول خواهد کشید. انتظار می رود که کمتر از ۵ درصد واحدهای بازرسی یک روش ۳۰ دقیقه دیگر اضافی نیز نیاز خواهند داشت.

“پست اکسپرس، قطعات یدکی که در آمریکا تولید می شود را انقال می دهد. این انتقال باعث می شد این محموله در اوایل هفته آینده به استرالیا برسد. همه مشتریان با تماس به فروشنده ایندین موتورسیکلت درخواست کردند که از روز چهارشنبه آینده (۲۱ دسامبر ۲۰۱۷) موتور سیکلت هایشان بازرسی شود.”کمپانی ایندین موتورسیکلت استرالیا نگفت که چه تعداد از وسایل نقلیه شامل این مشکل بود و یا چند مورد حادثه اتفاق افتاده بود.در ادامه یک فراخوان مشابه دیگر نیز در ماه جولای برای همه ایندین موتورسیکلت ها به جز مدل نیو اسکات منتشر شد.در این مورد، بنزین نسوخته می تواند به اگزوز نشت پیدا کند و سبب آتش سوزی شود.

gh-motormag-ir

1+
مطالب مرتبط به این پست

نظر شما چیست؟