موتورسیکلت کاوازاکی زد ۶۵۰ ۲۰۱۷

ماه گذشته،کاوازاکی  در  نمایشگاه  Intermot نقابش رو کنار زد و مدل های Z650 و  Z900 با پیشرانه های عریان را معرفی کرد. اما انتشار چند عکس و چیزی که به نظر طرح اولیه نمایشگاه EICMA می آمد، جای ابهام داشت. به هر حال، نمایشگاه میلان شروع شده و بالاخره کمپانی کاوازاکی رسماً آن دو مدل را معرفی خواهد کرد.

kawasaki-z650-motormag-ir

از این دو، مدل نهایی Z650 بدون هیچ تغییری از آنچه در شهر کلن اعلام شد ارائه شده است. برخی بدون شک موفقیت طولانی نینجا مدل ۶۵۰ (همچنین نسخه جدید ۲۰۱۷ آن) را تقسیم شدن به پیشرانه دوقلو موازی آن می دانند. مدل Z650، پیشرانه ۶۴۹ سی سی با خروجی اوج ۶۷٫۳ اسب بخار در ۸۰۰۰ دور در دقیقه و ۴۸٫۵ پوند فوت در ۶۵۰۰ دور در دقیقه می باشد. مدل Z650 با یک کمک و یک کلاچ لغزنده به راحتی راه خود را از طریق گیربکس شش سرعته آن پیدا می کند.

kawasaki-z650-motormag-ir-2

 

مدل Z650 نیز دارای شاسی شبکه ای جدید است. ادعای وزن تنها ۳۳ پوند، شاسی فولاد شبکه ای کمک می کند تا به وزن ادعا شده از ۴۱۲ یا ۱۳ پوند به کمتر از نینجا های جدید برسد.سیستم تعلیق شامل یک دوشاخ تلسکوپی ۴۱میلی متری و یک کمک مستقل عقب با قابلیت تنظیم است. دیسک های ترمز ۳۰۰میلی متری جلو به دو کالیپر پیستون جفت می شوند در حالی که یک تک پیستون کالیپر  دیسک های ۲۲۰ میلی متری عقب را شامل می شود. بوش ۹٫۱ میلیمتری ABS به عنوان استاندارد ارائه شده است. پیشرانه ۴ زمانه دوقلوی موازی با حجم ۶۴۹ سی سی و مایع خنک می باشد. قطر سوراخ سیلندر در زاویه حرکتی پیستون ۸۳ در ۶۰ میلی متر است.

 

0
مطالب مرتبط به این پست

نظر شما چیست؟