موتورسیکلت Arch KRGT-1 2016

پرچم دار موتور سیکلت آرچ طراحی ابتکاری، عملکردی قوی و استعدادی هنرمندانه را برای خریدارانی که به دنبال طرح خاصی هستند، و همچنین کمی منحصر به فردتر به ارمغان آورده است. این موتور اولین ثمره همکاری بین بازیگر کیانو ریوز و مهندس خود آموخته گراد هالینجر است. نفوذ و قدرت ستاره کیانو در دو حرف اول KRGT-1 منعکس شده است، اما او سوا از اینکه یک هنرمند مشهور است، شخصیت بزرگی در شرکت نیز است. کل این پروژه زمانی شروع شد که آقای ریوز تصمیم به ساخت موتورسیکلت خودش کرد، و تقریبا در طول این پروژه دوستی اش با آقای هالینجر منجر به تولید این وسیله شد.

در نگاه اول موتورسیکلت streetfighter  در ذهن تداعی می شود. دوشاخ های جلو وارونه و نسبتا کوچک، فیبر کربن سپر جلو KRGT-1 قیافه مسابقه ای به این موتور داده است.باک بنزین با ظرفیت ۵ گالون از آلومینیوم ساخته شده و شبیه به برخی از مخازن در حال حاضر موتور Guzzi است. اکسل  توخالی از جنس تیتانیوم، و گلگیرهای فیبر کربن به کاهش وزن در دوطرف موتور کمک می کند.شاسی از جنس فولاد و بازوی نوسانی از آلومینیوم است.

۲۰۱۶-arch-krgt-motormag-ir

دوشاخ ۴۳ میلی متری جلوو پوشیده از روغن  و کمک های مستقل در عقب در تعلیق موتورسیکلت نقش دارند.زاویه گردش فرمان ۳۰ درجه و فاصله بین دو محور ۶۸ درجه است.پیستون های ترمز دیسکی دوقلو به همراه ترمز ABS در ترمزگیری این موتور نقش دارند.پیشرانه این وسیله ۲۰۳۲ سی سی حجم دارد که سوخت درون آن تزریق شده و به صورت دوقلو با زاویه ۴۵ درجه قرار دارد.از جمله امکانات و وسایلی که روی این موتور نصب شده است می توان به چراغ های LEDنصب شده بر روی موتور و گجت های نصب شده بر روی صفحه کنترل اشاره کرد.از جمله رقبای این موتور می توان به p51combatfighter اشاره کرد.

۲۰۱۶-arch-motormag-ir

۲۰۱۶-arch-motormag-ir

0
مطالب مرتبط به این پست

نظر شما چیست؟


 1. hadi گفت:

  سلام تازه با سایتتون آشنا شدم لطفا در مورد موتورسیکلت های ایرانی هم مطلب بذارید.

  2+

  کاربرانی که این دیدگاه را پسندیده اند:

  • avatar
  • admin گفت:

   سلام در ایران اکثر موتورسیکلت ها یا وارداتی یا مونتاژ هستند,اگه موتورسیکلتی وارد بازار شد سعی می کنیم مشخصاتشو بنویسیم.

   0