نتایج موتو جی پی,موتو ۲ و موتو ۳ ژاپن ۲۰۱۷

در این دور از مسابقات آندره دویزیوسو موتورسوار ایتالیایی تیم دوکاتی اول,مارک مارکز موتورسوار اسپانیایی هوندا دو و دنیل پتروچی موتورسوار ایتالیایی تیم Octo Pramac سوم شد.

۱٫ Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (GP17) ۴۷m 14.236s 
۲٫ Marc Marquez ESP Repsol Honda (RC213V) ۴۷m 14.485s 
۳٫ Danilo Petrucci ITA Octo Pramac (GP17) ۴۷m 24.793s 
۴٫ Andrea Iannone ITA Suzuki Ecstar (GSX-RR) ۴۷m 33.081s 
۵٫ Alex Rins ESP Suzuki Ecstar (GSX-RR)* ۴۷m 37.218s 
۶٫ Jorge Lorenzo ESP Ducati Team (GP17) ۴۷m 38.700s 
۷٫ Aleix Espargaro ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) ۴۷m 42.246s 
۸٫ Johann Zarco FRA Monster Yamaha Tech3 (YZR-M1)* ۴۷m 43.711s 
۹٫ Maverick Viñales ESP Movistar Yamaha (YZR-M1) ۴۷m 50.811s 
۱۰٫ Loris Baz FRA Reale Avintia (GP15) ۴۸m 2.742s 
۱۱٫ Pol Espargaro ESP Red Bull KTM Factory (RC16) ۴۸m 10.593s 
۱۲٫ Katsuyuki Nakasuga JPN Yamaha Factory (YZR-M1) ۴۸m 14.417s 
۱۳٫ Sam Lowes GBR Factory Aprilia Gresini (RS-GP)* ۴۸m 15.216s 
۱۴٫ Hector Barbera ESP Reale Avintia (GP16) ۴۸m 17.354s 
۱۵٫ Tito Rabat ESP EG 0,0 Marc VDS (RC213V) ۴۸m 17.750s 
۱۶٫ Scott Redding GBR Octo Pramac (GP16) ۴۸m 18.398s 
۱۷٫ Bradley Smith GBR Red Bull KTM Factory (RC16) ۴۸m 20.507s 
۱۸٫ Hiroshi Aoyama JPN EG 0,0 Marc VDS (RC213V) ۴۸m 27.486s 

موتو ۲

۱٫ Alex Marquez SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) ۳۲m 8.901s 
۲٫ Xavi Vierge SPA Tech 3 Racing (Tech 3) ۳۲m 10.366s 
۳٫ Hafizh Syahrin MAL Petronas Raceline Malaysia (Kalex) ۳۲m 12.035s 
۴٫ Francesco Bagnaia ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) ۳۲m 14.316s 
۵٫ Mattia Pasini ITA Italtrans Racing Team (Kalex) ۳۲m 14.519s 
۶٫ Takaaki Nakagami JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) ۳۲m 15.064s 
۷٫ Miguel Oliveira POR Red Bull KTM Ajo (KTM) ۳۲m 16.498s 
۸٫ Franco Morbidelli ITA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) ۳۲m 20.301s 
۹٫ Dominique Aegerter SWI Kiefer Racing (Suter) ۳۲m 20.473s 
۱۰٫ Lorenzo Baldassarri ITA Forward Racing Team (Kalex) ۳۲m 23.211s 
۱۱٫ Thomas Luthi SWI CarXpert Interwetten (Kalex) ۳۲m 35.472s 
۱۲٫ Remy Gardner AUS Tech 3 Racing (Tech 3) ۳۲m 39.084s 
۱۳٫ Marcel Schrotter GER Dynavolt Intact GP (Suter) ۳۲m 39.498s 
۱۴٫ Ikuhiro Enokido JPN Teluru MOTOBUM Racing Team (Kalex) ۳۲m 40.938s 
۱۵٫ Tarran Mackenzie GBR Kiefer Racing (Suter) ۳۲m 44.153s 
۱۶٫ Augusto Fernandez SPA Speed Up Racing (Speed Up) ۳۲m 47.286s 
۱۷٫ Iker Lecuona SPA Garage Plus Interwetten (Kalex) ۳۲m 49.835s 
۱۸٫ Axel Pons SPA RW Racing GP (Kalex) ۳۲m 50.371s 
۱۹٫ Fabio Quartararo FRA Pons HP40 (Kalex) ۳۲m 51.658s 
۲۰٫ Tetsuta Nagashima JPN Teluru SAG Team (Kalex) ۳۲m 52.048s 
۲۱٫ Simone Corsi ITA Speed Up Racing (Speed Up) ۳۲m 54.311s 
۲۲٫ Ryo Mizuno JPN MuSASHi RT HARC-RRO (Kalex) ۳۲m 55.714s 
۲۳٫ Khairul Idham Pawi MAL IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) ۳۲m 59.432s 
۲۴٫ Isaac Viñales SPA BE-A-VIP SAG Team (Kalex) ۳۳m 0.799s 
۲۵٫ Jesko Raffin SWI Garage Plus Interwetten (Kalex) ۳۳m 2.600s 
۲۶٫ Stefano Manzi ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) ۳۳m 9.952s 
۲۷٫ Edgar Pons SPA Pons HP40 (Kalex) ۳۳m 13.677s 
۲۸٫ Jorge Navarro SPA Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) ۳۳m 16.324s 

موتو ۳

۱٫ Romano Fenati ITA Marinelli Rivacold Snipers (Honda) ۲۹m 22.278s 
۲٫ Niccolò Antonelli ITA Red Bull KTM Ajo (KTM) ۲۹m 26.424s 
۳٫ Marco Bezzecchi ITA CIP (Mahindra) ۲۹m 27.291s 
۴٫ Tatsuki Suzuki JPN SIC58 Squadra Corse (Honda) ۲۹m 31.045s 
۵٫ Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) ۲۹m 35.105s 
۶٫ Philipp Oettl GER Südmetall Schedl GP Racing (KTM) ۲۹m 37.143s 
۷٫ Fabio Di Giannantonio ITA Del Conca Gresini Moto3 (Honda) ۲۹m 37.760s 
۸٫ Jakub Kornfeil CZE Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) ۲۹m 37.903s 
۹٫ Bo Bendsneyder NED Red Bull KTM Ajo (KTM) ۲۹m 38.225s 
۱۰٫ John McPhee GBR British Talent Team (Honda) ۲۹m 38.494s 
۱۱٫ Nakarin Atiratphuvapat THA Honda Team Asia (Honda) ۲۹m 38.692s 
۱۲٫ Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) ۲۹m 41.061s 
۱۳٫ Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) ۲۹m 41.335s 
۱۴٫ Marcos Ramirez SPA Platinum Bay Real Estate (KTM) ۲۹m 41.814s 
۱۵٫ Jorge Martin SPA Del Conca Gresini Moto3 (Honda) ۲۹m 43.486s 
۱۶٫ Enea Bastianini ITA Estrella Galicia 0,0 (Honda) ۲۹m 45.009s 
۱۷٫ Joan Mir SPA Leopard Racing (Honda) ۲۹m 46.157s 
۱۸٫ Jules Danilo FRA Marinelli Rivacold Snipers (Honda) ۲۹m 46.213s 
۱۹٫ Livio Loi BEL Leopard Racing (Honda) ۲۹m 55.941s 
۲۰٫ Darryn Binder RSA Platinum Bay Real Estate (KTM) ۲۹m 56.973s 
۲۱٫ Kaito Toba JPN Honda Team Asia (Honda) ۳۰m 1.811s 
۲۲٫ Patrik Pulkkinen FIN Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) ۳۰m 10.751s 
۲۳٫ Tony Arbolino ITA SIC58 Squadra Corse (Honda) ۳۰m 53.115s 
۲۴٫ Tom Toparis AUS Cube Racing (KTM) ۳۱m 40.858s 

0
مطالب مرتبط به این پست

نظر شما چیست؟