نتایج موتو جی پی,موتو۲ و موتو ۳ Aragon

1-motormag-ir

 

در این پست نتایج مسابقات در Aragon را بررسی خواهیم کرد.

در این دور از مسابقات Marc Marquez اسپانیایی که در دور قبل مقام چهارم را کسب کرده بود موفق شد اول شود,Jorge Lorenzo مقام دوم و Valentino Rossi مقام سوم را کسب کردند.

نتایج کامل را در زیر مشاهده خواهید کرد:

۱٫ Marc Marquez ESP Repsol Honda Team (RC213V) 41m 57.678s
۲٫ Jorge Lorenzo ESP Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 42m 0.418s
۳٫ Valentino Rossi ITA Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 42m 3.661s
۴٫ Maverick Viñales ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 42m 5.916s
۵٫ Cal Crutchlow GBR LCR Honda (RC213V) 42m 10.899s
۶٫ Dani Pedrosa ESP Repsol Honda Team (RC213V) 42m 14.750s
۷٫ Aleix Espargaro ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 42m 16.200s
۸٫ Pol Espargaro ESP Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 42m 17.110s
۹٫ Alvaro Bautista ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 42m 20.749s
۱۰٫ Stefan Bradl GER Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 42m 25.576s
۱۱٫ Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (Desmosedici GP) 42m 30.126s
۱۲٫ Michele Pirro ITA Ducati Team (Desmosedici GP) 42m 32.711s
۱۳٫ Hector Barbera ESP Avintia Racing (Desmosedici GP14.2) 42m 33.902s
۱۴٫ Eugene Laverty IRL Aspar MotoGP Team (Desmosedici GP14.2) 42m 35.299s
۱۵٫ Nicky Hayden USA Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V) 42m 38.187s
۱۶٫ Yonny Hernandez COL Aspar MotoGP Team (Desmosedici GP14.2) 42m 41.584s
۱۷٫ Danilo Petrucci ITA Octo Pramac Yakhnich (Desmosedici GP15) 42m 54.418s
۱۸٫ Loris Baz FRA Avintia Racing (Desmosedici GP14.2) 42m 57.359s
۱۹٫ Scott Redding GBR Octo Pramac Yakhnich (Desmosedici GP15) 43m 31.804s
Tito Rabat ESP Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V)* DNF

نتایج موتو ۲

۱٫ Sam Lowes GBR Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) 40m 0.885s
۲٫ Alex Marquez SPA Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (Kalex) 40m 4.174s
۳٫ Franco Morbidelli ITA Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (Kalex) 40m 4.206s
۴٫ Thomas Luthi SWI Garage Plus Interwetten (Kalex) 40m 6.066s
۵٫ Takaaki Nakagami JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 40m 11.607s
۶٫ Alex Rins SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 40m 13.049s
۷٫ Lorenzo Baldassarri ITA Forward Team (Kalex) 40m 13.270s
۸٫ Johann Zarco FRA Ajo Motorsport (Kalex) 40m 13.497s
۹٫ Simone Corsi ITA Speed Up Racing (Speed Up) 40m 14.889s
۱۰٫ Jonas Folger GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 40m 19.049s
۱۱٫ Xavier Simeon BEL QMMF Racing Team (Speed Up) 40m 23.298s
۱۲٫ Mattia Pasini ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 40m 23.556s
۱۳٫ Sandro Cortese GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 40m 23.794s
۱۴٫ Hafizh Syahrin MAL Petronas Raceline Malaysia (Kalex) 40m 24.322s
۱۵٫ Marcel Schrotter GER AGR Team (Kalex) 40m 26.178s
۱۶٫ Axel Pons SPA AGR Team (Kalex) 40m 26.713s
۱۷٫ Xavi Vierge SPA Tech 3 Racing (Tech 3) 40m 27.289s
۱۸٫ Steven Odendaal RSA AGR Team (Kalex) 40m 27.410s
۱۹٫ Remy Gardner AUS Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex) 40m 31.226s
۲۰٫ Jesko Raffin SWI Sports-Millions-EMWE-SAG (Kalex) 40m 31.323s
۲۱٫ Julian Simon SPA QMMF Racing Team (Speed Up) 40m 31.390s
۲۲٫ Dominique Aegerter SWI CarXpert Interwetten (Kalex) 40m 42.652s
۲۳٫ Tetsuta Nagashima JPN Ajo Motorsport Academy (Kalex) 40m 42.904s
۲۴٫ Edgar Pons SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 40m 42.943s
۲۵٫ Luca Marini ITA Forward Team (Kalex) 40m 46.329s
۲۶٫ Ratthapark Wilairot THA IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 40m 46.514s
۲۷٫ Robin Mulhauser SWI CarXpert Interwetten (Kalex) 40m 56.771s
۲۸٫ Isaac Viñales SPA Tech 3 Racing (Tech 3) 40m 56.774s
۲۹٫ Danny Kent GBR Leopard Racing (Kalex) 40m 46.807s
Alan Techer FRA NTS T Pro Project (NTS) DNF

نتایج موتو ۳

۱٫ Jorge Navarro SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 39m 56.973s
۲٫ Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 39m 57.003s
۳٫ Enea Bastianini ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 39m 57.080s
۴٫ Fabio Di Giannantonio ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 39m 57.135s
۵٫ Joan Mir SPA Leopard Racing (KTM) 39m 58.697s
۶٫ Jorge Martin SPA Gaviota Mahindra ASPAR (Mahindra) 39m 58.876s
۷٫ Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 39m 58.952s
۸٫ Gabriel Rodrigo ARG RBA Racing Team (KTM) 39m 59.981s
۹٫ Juanfran Guevara SPA RBA Racing Team (KTM) 40m 0.074s
۱۰٫ Philipp Oettl GER Schedl GP Racing (KTM) 40m 0.532s
۱۱٫ Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 40m 0.567s
۱۲٫ Fabio Quartararo FRA Leopard Racing (KTM) 40m 3.856s
۱۳٫ John Mcphee GBR Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 40m 6.715s
۱۴٫ Niccolò Antonelli ITA Ongetta-Rivacold (Honda) 40m 6.731s
۱۵٫ Bo Bendsneyder NED Red Bull KTM Ajo (KTM) 40m 6.749s
۱۶٫ Francesco Bagnaia ITA Gaviota Mahindra ASPAR (Mahindra) 40m 6.904s
۱۷٫ Andrea Locatelli ITA Leopard Racing (KTM) 40m 10.331s
۱۸٫ Livio Loi BEL RW Racing GP BV (Honda) 40m 10.618s
۱۹٫ Jules Danilo FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 40m 15.749s
۲۰٫ Hiroki Ono JPN Honda Team Asia (Honda) 40m 19.166s
۲۱٫ Tatsuki Suzuki JPN CIP-Unicom Starker (Mahindra) 40m 19.773s
۲۲٫ Khairul Idham Pawi MAL Honda Team Asia (Honda) 40m 27.432s
۲۳٫ Adam Norrodin MAL Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 40m 27.722s
۲۴٫ Albert Arenas SPA Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 40m 33.483s
۲۵٫ Lorenzo Dalla Porta ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 40m 40.001s
۲۶٫ Darryn Binder RSA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 40m 40.414s
۲۷٫ Marcos Ramirez SPA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 40m 40.451s
۲۸٫ Maria Herrera SPA MH6 Team (KTM) 41m 7.597s
۲۹٫ Lorenzo Petrarca ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 41m 11.171s
۳۰٫ Gabriel Martinez-Abrego MEX Motomex Team Worldwide Race (Mahindra) 41m 42.908s

0
مطالب مرتبط به این پست

نظر شما چیست؟