نتایج موتو جی پی,موتو2 و موتو 3, Misano 2016

1-motormag-ir

در این پست به نتایج موتو جی پی,موتو2 و موتو 3 در تاریخ 21 شهریور 95 در Misano می پردازیم.

در این دور از مسابقات Dani Pedrosa موتورسوار اسپانیایی تیم هوندا مقام اول,Valentino Rossi موتورسوار ایتالیایی تیم یاماها مقام دوم و Jorge Lorenzo هم از تیم یاماها مقام سوم را کسب کردند. قابل ذکر است پدروسا از سال 2015 اولین قهرمانی خود را کسب کرده است. در زیر نتایج کامل را مشاهده خواهید کرد:
1. Dani Pedrosa ESP Repsol Honda Team (RC213V) 43m 43.524s
2. Valentino Rossi ITA Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 43m 46.361s
3. Jorge Lorenzo ESP Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 43m 47.883s
4. Marc Marquez ESP Repsol Honda Team (RC213V) 43m 53.093s
5. Maverick Viñales ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 43m 58.991s
6. Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (Desmosedici GP) 44m 3.200s
7. Michele Pirro ITA Ducati Team (Desmosedici GP) 44m 6.460s
8. Cal Crutchlow GBR LCR Honda (RC213V) 44m 9.226s
9. Pol Espargaro ESP Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 44m 10.679s
10. Alvaro Bautista ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 44m 17.492s
11. Danilo Petrucci ITA Octo Pramac Yakhnich (Desmosedici GP15) 44m 22.730s

12. Stefan Bradl GER Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 44m 23.491s
13. Hector Barbera ESP Avintia Racing (Desmosedici GP14.2) 44m 26.521s
14. Eugene Laverty IRL Aspar MotoGP Team (Desmosedici GP14.2) 44m 32.974s
15. Scott Redding GBR Octo Pramac Yakhnich (Desmosedici GP15) 44m 38.403s
16. Yonny Hernandez COL Aspar MotoGP Team (Desmosedici GP14.2) 44m 48.596s
17. Tito Rabat ESP Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V)* 5 laps

نتایج موتو 2

1. Lorenzo Baldassarri ITA Forward Team (Kalex) 42m 45.885s
2. Alex Rins SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 42m 48.408s
3. Takaaki Nakagami JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 42m 52.084s
4. Johann Zarco FRA Ajo Motorsport (Kalex) 42m 54.827s
5. Franco Morbidelli ITA Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (Kalex) 42m 55.901s
6. Thomas Luthi SWI Garage Plus Interwetten (Kalex) 42m 56.980s
7. Hafizh Syahrin MAL Petronas Raceline Malaysia (Kalex) 42m 58.933s
8. Jonas Folger GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 43m 0.489s
9. Sandro Cortese GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 43m 1.532s
10. Alex Marquez SPA Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (Kalex) 43m 6.605s
11. Marcel Schrotter GER AGR Team (Kalex) 43m 8.080s
12. Xavi Vierge SPA Tech 3 Racing (Tech 3) 43m 19.512s
13. Luca Marini ITA Forward Team (Kalex) 43m 26.021s
14. Ratthapark Wilairot THA IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 43m 27.637s
15. Jesko Raffin SWI Sports-Millions-EMWE-SAG (Kalex) 43m 28.387s
16. Mattia Pasini ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 43m 35.630s
17. Miguel Oliveira POR Leopard Racing (Kalex) 43m 47.907s
18. Federico Fuligni ITA Team Ciatti (Kalex) 43m 49.816s
19. Remy Gardner AUS Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex) 43m 49.895s
20. Robin Mulhauser SWI CarXpert Interwetten (Kalex) 43m 53.268s
21. Iker Lecuona SPA CarXpert Interwetten (Kalex) 44m 5.931s

نتایج موتو 3

1. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 39m 37.556s
2. Enea Bastianini ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 39m 37.818s
3. Joan Mir SPA Leopard Racing (KTM) 39m 38.972s
4. Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 39m 39.090s
5. Jakub Kornfeil CZE Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 39m 41.834s
6. Andrea Locatelli ITA Leopard Racing (KTM) 39m 41.943s
7. Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 39m 42.367s
8. Philipp Oettl GER Schedl GP Racing (KTM) 39m 43.138s
9. Hiroki Ono JPN Honda Team Asia (Honda) 39m 43.815s
10. Fabio Di Giannantonio ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 39m 48.452s
11. Niccolò Antonelli ITA Ongetta-Rivacold (Honda) 39m 51.495s
12. Juanfran Guevara SPA RBA Racing Team (KTM) 39m 51.647s
13. Livio Loi BEL RW Racing GP BV (Honda) 39m 51.659s
14. Jules Danilo FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 39m 52.366s
15. Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 39m 52.424s
16. Stefano Manzi ITA Mahindra Racing (Mahindra) 40m 0.848s
17. Lorenzo Dalla Porta ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 40m 0.905s
18. Fabio Quartararo FRA Leopard Racing (KTM) 40m 1.079s
19. Albert Arenas SPA Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 40m 8.696s
20. John Mcphee GBR Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 40m 12.701s
21. Francesco Bagnaia ITA Gaviota Mahindra ASPAR (Mahindra) 40m 12.726s
22. Khairul Idham Pawi MAL Honda Team Asia (Honda) 40m 12.965s
23. Adam Norrodin MAL Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 40m 13.023s
24. Lorenzo Petrarca ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 40m 25.841s
25. Fabio Spiranelli ITA CIP-Unicom Starker (Mahindra) 40m 34.007s
26. Stefano Valtulini ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 40m 34.042s

 

 

0
مطالب مرتبط به این پست

نظر شما چیست؟