نتایج نهایی موتوجی پی,موتو۲ و موتو ۳ استرالیا ۲۰۱۶

موتو جی پی استرالیا هم به پایان رسید و Cal Crutchlow از تیم هوندا مقام اول را کسب کرد.والنتینو روسی موتورسوار ایتالیایی تیم یاماها دوم و ماوریک وینالس اسپانیایی از تیم سوزوکی مقام سوم را کسب کردند. نکته جالب این مسابقات مارک مارکز بود که قبل از رسیدن به نیمه راهدچار حادثه شد و نتوانست مقام خوبی بدست آورد.نتایج کامل در زیر:

۱٫ Cal Crutchlow GBR LCR Honda (RC213V) 40m 48.543s


۲٫ Valentino Rossi ITA Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 40m 52.761s

۳٫ Maverick Viñales ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 40m 53.852s

۴٫ Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (Desmosedici GP) 40m 57.700s

۵٫ Pol Espargaro ESP Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 41m 2.842s

۶٫ Jorge Lorenzo ESP Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 41m 8.668s

۷٫ Scott Redding GBR Octo Pramac Yakhnich (Desmosedici GP15) 41m 16.912s

۸٫ Bradley Smith GBR Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 41m 17.324s

۹٫ Danilo Petrucci ITA Octo Pramac Yakhnich (Desmosedici GP15) 41m 17.335s

۱۰٫ Jack Miller AUS Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V) 41m 17.358s

۱۱٫ Stefan Bradl GER Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 41m 20.352s

۱۲٫ Alvaro Bautista ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 41m 36.277s

۱۳٫ Yonny Hernandez COL Aspar MotoGP Team (Desmosedici GP14.2) 41m 36.292s

۱۴٫ Eugene Laverty IRL Aspar MotoGP Team (Desmosedici GP14.2) 41m 42.854s

۱۵٫ Mike Jones AUS Avintia Racing (Desmosedici GP14.2) 41m 44.418s

۱۶٫ Tito Rabat ESP Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V)* 41m 54.938s

۱۷٫ Nicky Hayden USA Repsol Honda Team (RC213V) 42m 11.147s

Hector Barbera ESP Ducati Team (Desmosedici GP) DNF

Aleix Espargaro ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) DNF

Marc Marquez ESP Repsol Honda Team (RC213V) DNF

Loris Baz FRA Avintia Racing (Desmosedici GP14.2) DNF

نتایج موتو ۲

۱٫ Thomas Luthi SWI Garage Plus Interwetten (Kalex) 39m 15.891s

۲٫ Franco Morbidelli ITA Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (Kalex) 39m 15.901s

۳٫ Sandro Cortese GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 39m 16.421s

۴٫ Lorenzo Baldassarri ITA Forward Team (Kalex) 39m 18.972s

۵٫ Takaaki Nakagami JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 39m 19.706s

۶٫ Jonas Folger GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 39m 26.978s

۷٫ Simone Corsi ITA Speed Up Racing (Speed Up) 39m 29.182s

۸٫ Axel Pons SPA AGR Team (Kalex) 39m 32.302s

۹٫ Marcel Schrotter GER AGR Team (Kalex) 39m 33.541s

۱۰٫ Xavi Vierge SPA Tech 3 Racing (Tech 3) 39m 33.556s

۱۱٫ Xavier Simeon BEL QMMF Racing Team (Speed Up) 39m 33.653s

۱۲٫ Johann Zarco FRA Ajo Motorsport (Kalex) 39m 33.687s

۱۳٫ Jesko Raffin SWI Sports-Millions-EMWE-SAG (Kalex) 39m 47.466s

۱۴٫ Edgar Pons SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 39m 50.561s

۱۵٫ Ratthapark Wilairot THA IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 39m 56.345s

۱۶٫ Luca Marini ITA Forward Team (Kalex) 40m 3.598s

۱۷٫ Robin Mulhauser SWI CarXpert Interwetten (Kalex) 40m 50.361s

۱۸٫ Ramdan Rosli MAL Petronas AHM Malaysia (Kalex) +1 lap

Alessandro Nocco ITA Leopard Racing (Kalex) DNF

Mattia Pasini ITA Italtrans Racing Team (Kalex) DNF

Danny Kent GBR Leopard Racing (Kalex) DNF

Remy Gardner AUS Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex) DNF

Julian Simon SPA QMMF Racing Team (Speed Up) DNF

Iker Lecuona SPA CarXpert Interwetten (Kalex) DNF

Alex Rins SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) DNF

Sam Lowes GBR Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) DNF

نتایج موتو ۳

۱٫ Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 16m 22.009s

۲٫ Andrea Locatelli ITA Leopard Racing (KTM) 16m 27.946s

۳٫ Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 16m 31.603s

۴٫ Darryn Binder RSA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 16m 31.651s

۵٫ Livio Loi BEL RW Racing GP BV (Honda) 16m 31.689s

۶٫ Jorge Martin SPA Pull & Bear Aspar Mahindra Team (Mahindra) 16m 31.759s

۷٫ Marcos Ramirez SPA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 16m 32.005s

۸٫ Hiroki Ono JPN Honda Team Asia (Honda) 16m 32.124s

۹٫ Jules Danilo FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 16m 32.151s

۱۰٫ Bo Bendsneyder NED Red Bull KTM Ajo (KTM) 16m 32.367s

۱۱٫ Adam Norrodin MAL Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 16m 32.456s

۱۲٫ Fabio Quartararo FRA Leopard Racing (KTM) 16m 32.578s

۱۳٫ Tatsuki Suzuki JPN CIP-Unicom Starker (Mahindra) 16m 32.691s

۱۴٫ Philipp Oettl GER Schedl GP Racing (KTM) 16m 32.988s

۱۵٫ Maria Herrera SPA MH6 Team (KTM) 16m 35.772s

۱۶٫ Albert Arenas SPA Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 16m 35.830s

۱۷٫ Lorenzo Petrarca ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 16m 50.306s

۱۸٫ Fabio Spiranelli ITA CIP-Unicom Starker (Mahindra) 17m 4.045s

۱۹٫ Lorenzo Dalla Porta ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 17m 12.463s

۲۰٫ Matt Barton AUS Suus Honda (FTR Honda) 17m 45.455s

2+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar
مطالب مرتبط به این پست

نظر شما چیست؟