نتایج نهایی موتو جی پی ,موتو۲ و موتو ۳ والنسیا ۲۰۱۶

خورخه لورنزو موتورسوار اسپانیایی یاماها در این دور توانست مقام اول را کسب کند.

۱٫ Jorge Lorenzo ESP Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 45m 54.228s

۲٫ Marc Marquez ESP Repsol Honda Team (RC213V) 45m 55.413s

۳٫ Andrea Iannone ITA Ducati Team (Desmosedici GP) 46m 0.831s

۴٫ Valentino Rossi ITA Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 46m 1.896s

۵٫ Maverick Viñales ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 46m 4.838s

۶٫ Pol Espargaro ESP Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 46m 12.606s

۷٫ Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (Desmosedici GP) 46m 12.645s

۸٫ Aleix Espargaro ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 46m 12.906s


۹٫ Bradley Smith GBR Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 46m 20.221s

۱۰٫ Alvaro Bautista ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 46m 29.293s

۱۱٫ Hector Barbera ESP Avintia Racing (Desmosedici GP14.2) 46m 30.653s

۱۲٫ Danilo Petrucci ITA Octo Pramac Yakhnich (Desmosedici GP15) 46m 36.643s

۱۳٫ Stefan Bradl GER Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 46m 44.051s


۱۴٫ Scott Redding GBR Octo Pramac Yakhnich (Desmosedici GP15) 46m 46.263s

۱۵٫ Jack Miller AUS Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V) 46m 49.853s

۱۶٫ Eugene Laverty IRL Aspar MotoGP Team (Desmosedici GP14.2) 46m 52.482s

۱۷٫ Tito Rabat ESP Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V)* 46m 52.783s

۱۸٫ Loris Baz FRA Avintia Racing (Desmosedici GP14.2) 47m 0.392

موتو ۲

۱٫ Johann Zarco FRA Ajo Motorsport (Kalex) 43m 17.626s

۲٫ Thomas Luthi SWI Garage Plus Interwetten (Kalex) 43m 20.907s

۳٫ Franco Morbidelli ITA Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (Kalex) 43m 22.607s

۴٫ Sam Lowes GBR Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) 43m 23.262s

۵٫ Alex Rins SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 43m 23.476s

۶٫ Takaaki Nakagami JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 43m 29.231s

۷٫ Mattia Pasini ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 43m 34.017s

 

۸٫ Jonas Folger GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 43m 34.590s

۹٫ Danny Kent GBR Leopard Racing (Kalex) 43m 35.077s

۱۰٫ Marcel Schrotter GER AGR Team (Kalex) 43m 35.294s

۱۱٫ Simone Corsi ITA Speed Up Racing (Speed Up) 43m 38.081s

۱۲٫ Xavi Vierge SPA Tech 3 Racing (Tech 3) 43m 38.537s

۱۳٫ Miguel Oliveira POR Leopard Racing (Kalex) 43m 39.276s

۱۴٫ Lorenzo Baldassarri ITA Forward Team (Kalex) 43m 40.207s

۱۵٫ Hafizh Syahrin MAL Petronas Raceline Malaysia (Kalex) 43m 41.360s

۱۶٫ Xavier Simeon BEL QMMF Racing Team (Speed Up) 43m 43.954s

۱۷٫ Jesko Raffin SWI Sports-Millions-EMWE-SAG (Kalex) 43m 47.047s

۱۸٫ Remy Gardner AUS Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex) 43m 47.293s

۱۹٫ Edgar Pons SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 43m 47.375s


۲۰٫ Ratthapark Wilairot THA IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 43m 56.915s

۲۱٫ Robin Mulhauser SWI CarXpert Interwetten (Kalex) 44m 0.731s

۲۲٫ Luca Marini ITA Forward Team (Kalex) 44m 1.158s

۲۳٫ Julian Simon SPA QMMF Racing Team (Speed Up) 44m 8.897s

۲۴٫ Iker Lecuona SPA CarXpert Interwetten (Kalex) 44m 14.243s

موتو ۳

۱٫ Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 40m 13.777s

۲٫ Joan Mir SPA Leopard Racing (KTM) 40m 13.833s

۳٫ Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 40m 13.858s

۴٫ Enea Bastianini ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 40m 13.924s

۵٫ Fabio Di Giannantonio ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 40m 14.490s

 

۶٫ Juanfran Guevara SPA RBA Racing Team (KTM) 40m 14.676s

۷٫ Jakub Kornfeil CZE Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 40m 16.460s

۸٫ Philipp Oettl GER Schedl GP Racing (KTM) 40m 16.922s

۹٫ Jorge Navarro SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 40m 19.040s

۱۰٫ Jorge Martin SPA Pull & Bear Aspar Mahindra Team (Mahindra) 40m 21.698s

۱۱٫ Raul Fernandez SPA MH6 Team (KTM) 40m 21.858s

۱۲٫ Darryn Binder RSA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 40m 22.027s

۱۳٫ Bo Bendsneyder NED Red Bull KTM Ajo (KTM) 40m 22.380s

۱۴٫ Fabio Quartararo FRA Leopard Racing (KTM) 40m 23.060s

۱۵٫ Livio Loi BEL RW Racing GP BV (Honda) 40m 23.135s

۱۶٫ Niccolò Antonelli ITA Ongetta-Rivacold (Honda) 40m 23.304s

۱۷٫ Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 40m 23.429s

۱۸٫ Tatsuki Suzuki JPN CIP-Unicom Starker (Mahindra) 40m 23.727s

۱۹٫ Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 40m 30.615s


۲۰٫ Andrea Locatelli ITA Leopard Racing (KTM) 40m 32.489s

۲۱٫ Hiroki Ono JPN Honda Team Asia (Honda) 40m 32.514s

۲۲٫ Karel Hanika CZE Freundenberg Racing Team (KTM) 40m 32.753s

۲۳٫ Vicente Perez SPA Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 40m 32.816s

۲۴٫ Albert Arenas SPA Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 40m 38.074s

۲۵٫ Khairul Idham Pawi MAL Honda Team Asia (Honda) 40m 38.303s

۲۶٫ Jules Danilo FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 40m 39.108s

۲۷٫ Adam Norrodin MAL Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 40m 39.147s

۲۸٫ Lorenzo Petrarca ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 41m 2.606s

۲۹٫ Daniel Saez SPA GA Competicion (KTM) 41m 2.638s

۳۰٫ Enzo Boulom FRA CIP-Unicom Starker (Mahindra) 41m 3.059s

۳۱٫ Stefano Valtulini ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 41m 26.186s

0
مطالب مرتبط به این پست

نظر شما چیست؟