نتایج موتو جی پی,موتو2 و موتو3, Silverstone 2016

1 motormag.ir

در این پست نتایج موتو جی پی,موتو2 و موتو3 Silverstone در تاریخ 15شهریور 1395 را بررسی خواهیم کرد.

Maverick Vinales همانطور که در دور تمرینی خوب عمل کرد در انتها هم موفق شد مقام اول را در این سری کسب کند. cal crutchlow از تیم هوندا مقام دوم و rossi هم مقام سوم را کسب کرد.در این سری تصادف و برخورد زیاد بود به طوری که Loris Baz و pol Espargar دچار حادثه شدند. در زیر نتایج این سری را مشاهده خواهید کرد:

1. Maverick Viñales ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 39m 3.559s
2. Cal Crutchlow GBR LCR Honda (RC213V) 39m 7.039s
3. Valentino Rossi ITA Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 39m 7.622s
4. Marc Marquez ESP Repsol Honda Team (RC213V) 39m 9.551s
5. Dani Pedrosa ESP Repsol Honda Team (RC213V) 39m 9.940s
6. Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (Desmosedici GP) 39m 15.862s
7. Aleix Espargaro ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 39m 20.231s
8. Jorge Lorenzo ESP Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 39m 22.991s
9. Danilo Petrucci ITA Octo Pramac Yakhnich (Desmosedici GP15) 39m 29.177s
10. Alvaro Bautista ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 39m 35.643s
11. Yonny Hernandez COL Aspar MotoGP Team (Desmosedici GP14.2) 39m 39.690s
12. Eugene Laverty IRL Aspar MotoGP Team (Desmosedici GP14.2) 39m 42.689s
13. Alex Lowes GBR Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 39m 43.702s
14. Hector Barbera ESP Avintia Racing (Desmosedici GP14.2) 39m 44.915s
15. Tito Rabat ESP Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V)* 39m 45.502s
16. Jack Miller AUS Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V) 39m 51.169s
17. Scott Redding GBR Octo Pramac Yakhnich (Desmosedici GP15) 40m 59.736s
Andrea Iannone ITA Ducati Team (Desmosedici GP) DNF
Stefan Bradl GER Factory Aprilia Gresini (RS-GP) DNF
Loris Baz FRA Avintia Racing (Desmosedici GP14.2) DNS

Pol Espargaro ESP Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) DNS

نتایج موتو 2

1. Thomas Luthi SWI Garage Plus Interwetten (Kalex) 38m 49.473s
2. Franco Morbidelli ITA Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (Kalex) 38m 50.329s
3. Takaaki Nakagami JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 38m 50.652s
4. Hafizh Syahrin MAL Petronas Raceline Malaysia (Kalex) 38m 50.832s
5. Jonas Folger GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 38m 51.443s
6. Lorenzo Baldassarri ITA Forward Team (Kalex) 38m 54.765s
7. Alex Rins SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 38m 57.435s
8. Simone Corsi ITA Speed Up Racing (Speed Up) 38m 57.894s
9. Mattia Pasini ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 38m 58.029s
10. Axel Pons SPA AGR Team (Kalex) 39m 3.213s
11. Marcel Schrotter GER AGR Team (Kalex) 39m 4.854s
12. Sandro Cortese GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 39m 5.562s
13. Xavi Vierge SPA Tech 3 Racing (Tech 3) 39m 6.037s
14. Julian Simon SPA QMMF Racing Team (Speed Up) 39m

11.628s
15. Danny Kent GBR Leopard Racing (Kalex) 39m 11.663s
16. Xavier Simeon BEL QMMF Racing Team (Speed Up) 39m

17.365s
17. Jesko Raffin SWI Sports-Millions-EMWE-SAG (Kalex) 39m

18.518s
18. Ratthapark Wilairot THA IDEMITSU Honda Team Asia

(Kalex) 39m 18.668s
19. Iker Lecuona SPA CarXpert Interwetten (Kalex) 39m

21.038s
20. Remy Gardner AUS Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex)

39m 21.195s
21. Sam Lowes GBR Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) 39m

22.174s
22. Johann Zarco FRA Ajo Motorsport (Kalex) 39m 24.705s
23. Edgar Pons SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 39m

27.769s
24. Robin Mulhauser SWI CarXpert Interwetten (Kalex) 39m

28.189s
25. Alex Marquez SPA Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (Kalex) 39m

33.619s
Luca Marini ITA Forward Team (Kalex) DNF
Miguel Oliveira POR Leopard Racing (Kalex) DNF
Isaac Viñales SPA Tech 3 Racing (Tech 3) DNF

نتایج موتو 3

1. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 38m 39.142s
2. Francesco Bagnaia ITA Northgate Mahindra ASPAR

(Mahindra) 38m 39.325s
3. Bo Bendsneyder NED Red Bull KTM Ajo (KTM) 38m 39.478s


4. Stefano Manzi ITA Mahindra Racing (Mahindra) 38m 39.929s
5. Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 38m

39.944s
6. Fabio Di Giannantonio ITA Gresini Racing Moto3 (Honda)

38m 40.025s
7. Niccolò Antonelli ITA Ongetta-Rivacold (Honda) 38m 40.062s
8. Enea Bastianini ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 38m 40.158s
9. Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 38m 40.551s
10. Joan Mir SPA Leopard Racing (KTM) 38m 40.335s
11. Jorge Martin SPA Northgate Mahindra ASPAR (Mahindra)

38m 40.766s
12. Gabriel Rodrigo ARG RBA Racing Team (KTM) 38m 41.542s
13. Philipp Oettl GER Schedl GP Racing (KTM) 38m 47.727s


14. Jules Danilo FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 38m 51.949s
15. Andrea Locatelli ITA Leopard Racing (KTM) 38m 51.981s
16. Jakub Kornfeil CZE Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 38m

52.027s
17. Juanfran Guevara SPA RBA Racing Team (KTM) 38m 52.316s
18. John Mcphee GBR Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 38m 52.358s
19. Lorenzo Dalla Porta ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 38m 52.468s
20. Hiroki Ono JPN Honda Team Asia (Honda) 38m 56.105s
21. Livio Loi BEL RW Racing GP BV (Honda) 39m 11.539s
22. Darryn Binder RSA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 39m 18.267s
23. Khairul Idham Pawi MAL Honda Team Asia (Honda) 39m 18.282s
24. Adam Norrodin MAL Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 39m 18.399s
25. Marco Bezzecchi ITA Mahindra Racing (Mahindra) 39m 18.556s
26. Tatsuki Suzuki JPN CIP-Unicom Starker (Mahindra) 39m 18.658s
27. Maria Herrera SPA MH6 Team (KTM) 39m 18.856s
28. Fabio Spiranelli ITA CIP-Unicom Starker (Mahindra) 39m 30.821s
29. Lorenzo Petrarca ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 39m 49.012s
30. Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 40m 11.882s
Jorge Navarro SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) DNF
Stefano Valtulini ITA 3570 Team Italia (Mahindra) DNF
Marcos Ramirez SPA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) DNF
Fabio Quartararo FRA Leopard Racing (KTM) DNF
Albert Arenas SPA Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) DNF

0
مطالب مرتبط به این پست

نظر شما چیست؟