هتل هایی با تخفیف پارکینگ برای موتورسیکلت ها باز شدند.

یک هتل بزرگ زنجیره ای، پارکینگی را بخاطر تقاضای بسیار برای ماشین و موتورسیکلت در استرالیا باز کرده است.هتل های TFE که دارای آدینا، تراولژ، و چندین ملک و مکان استراحت در سراسر استرالیاست، وب سایت پارکینگ دیوی و برنامه ای که فهرست موجود بودن پارکینگ خودرو و موتورسیکلت را نشان می دهد را نیز به مجموعه هایش اضافه کرده است.

این شرکت می گوید اپلیکیشن آنها ” اپلیکیشن انحصاری پارکینگ ویلسون و پارکینگ امن را شکست می دهد”.

سخنگوی هتل می گوید: با استفاده از پلت فرم دیوی آنلاین، موتورسواران می توانند تنها فضاهای مورد نیاز پارکینگ برای موتورسیکلت خود را پیدا کنند.

او می گوید :”قیمت های مختلفی برای پارکینگ یک خودرو و یک موتورسیکلت وجود دارد، و مسافران باید این گزینه را بین روزانه یا ماهانه انتخاب کنند.”

parking-motormag-ir-2

“حسن انتخاب فضای روزانه این است که شما می توانید در طول مدت استفاده از پارکینگ آزادانه رفت و آمد کنید بدون اینکه نیاز به قفل کردن وسیله خود باشد”.

همکاری دیوی با هتل های TFE و NRMA مکان های مناسب برای پارکینگ موتورسیکلت در سیدنی، ملبورن، بریزبن، پرت، آدلاید و کانبرا را مشخص می کند.موسس دیوی و مدیر عامل شرکت نیک آستین می گوید این یک “هدف مهم ما از مفهوم زیرساخت های پارکینگ  صرفه اقتصادی، محل کار و مراکز حمل و نقل” است.

img_motormag-ir

0
مطالب مرتبط به این پست

نظر شما چیست؟