۱۰ دلیل که زوج ها باید باهم موتورسواری کنند

2 motormag.ir

 

خیلی از موتورسواران به این علت موتورسواری رو دوست دارند چون بهشون این فرصت رو میده لحظاتی رو از الگوی روزانه زندگیشون فرار کنند,بخصوص اگر بصورت دونفره و همراه همسر صورت بگیرد مزایای دیگری هم دارد که توسط روانشناسان تایید شده است.در ادامه ۱۰ مورد از آنها را ذکر خواهیم کرد:

۱-مثبت بودن

برای یک موتورسوار سخت است که منفی نگر باشد اما پژوهش ها نشان داده زوج هایی که باهم هستند بخصوص در موتورسواری نگرش مثبتی خواهند داشت.

۲-اوقات باهم بودن

زوج ها در یک خانه زندگی می کنند اما اوقات باهم بودن ممکن است به دیدن تلویزیون,شبکه های اجتماعی,فعالیت های خانه داری و …. محدود شود.اما وقتی که باهم سواری می کنید در اوقات فراغت همدیگر سهیم شده و بنا بر تحقیقات زندگی شادتری خواهید داشت.

۳-دوستی

اگر شما با یک گروه یا کلوب موتورسواری مشغول به سواری هستید در برقراری روابط اجتماعی موفق تر خواهید بود,اما توجه داشته باشید گاهی اوقات این فعالیت ها باعث حسادت می شود پس بهتر است سواری دونفره را هم در دستور کار قرار دهید.

۴-مزایای اقتصادی

اگر سرگرمی های مختلفی دارید میتواند هزینه ها را هم بالا ببرد اما اگر موتورسواری کنید  معمولا جز روغن و بنزین هزینه دیگری ندارد ولی اگر تعداد موتورها دو تا شود هزینه ها هم بالاتر می رود.

۵-هدف های مشترک

علاوه بر مزایای بالا که ذکر شد یکی دیگراز مزایای سواری دونفره هدف مشترک در گشت و گذار,موتورسیکلت مورد علاقه هر دو و تعمیر و نگهداری وسیله توسط هردو می باشد.

motormag.ir 1

۶-هدیه به همدیگر

اگر بخواهید به کسی هدیه بدهید باید درروز عید,تولد و مناسبت های دیگر باشد.ولی وقتی که زوج ها باهم موتورسواری می کنند می توانند وسایل موتور مثل تزیینات یا قطعات خراب شده و… را به صورت سورپرایز به او هدیه داده تا خوشحال شود.

۷-خاطره های مشترک

موقعی که باهم سواری می کنید و دشت ها و کوه ها راباهم طی می کنید می توانید خاطره های مشترک ایجاد کنید و بعدها با یاد آوری آن لذت ببرید.

۸-موضوعات برای حرف زدن

وقتی که دونفری سوار موتورسیکلت شده و گشت و گذار کنید بر خلاف خیلی از زوج ها که در رستوران نشسته و حرف های تکراری می زنند شما موضوعات زیادی برای صحبت کردن خواهید داشت.

3 motormag.ir

۹-ارتباطات

فضای خانه اجازه نمی دهد در دنیای واقعی بتوانید با کسی ارتباط داشته باشید.سوار شدن دونفره این اجازه را به دو طرف می دهد که میان مردم آمده و با آنها ارتباط برقرار کنند.

۱۰-رابطه زناشویی بهتر

موتورسواری توسط زوجین احساس شاد بودن و آرامش را به هر دو می دهد و این امر باعث می شود که زندگی و روابط زناشویی دلپذیر تر شود.

4 motormag.ir

0
مطالب مرتبط به این پست

نظر شما چیست؟