5 موتورسیکلت گرانقیمت دنیا

1 motormag.ir

معمولا کسی که می خواهد موتورسیکلت بخرد دنبال ارزان ترین می رود حتی کسانی که ثروتمند هستند موتورسیکلتی که قیمت مناسب داشته باشد را مد نظر می گیرد.با این حال 1/0 درصد از ثروتمندین فقط و فقط گران ترین چه دارای کارایی بالا و چه کارایی پایین را انتخاب می کنند.در زیر 5 تا از گران ترین های دنیایی موتورسیکلت را بررسی می کنیم.

Harley Davidson Cosmic Starship

رتبه پنجم لیست ما این موتورسیکلت آمریکایی است که به لطف رنگ آمیزی با دست توسط Jack Armstrong بازیگر توانست قیمت 1.5 ملیون دلار آمریکا به فروش برسد.

Yamaha Roadster BMS Chopper

رتبه چهارم لیست ما مدل هلیکوپتری یاماها است که دارای پیشرانه 1700 سی سی دوقلوی v شکل و همچنین با طلای 24 عیار و رنگ قرمز مخملی پوشیده شده است.این موتور با قیمت 3 ملیون دلاری خود قطعا به درد جاده خاکی نمی خورد.

3 motormag.ir

Hildebrand & Wolfmuller

رتبه سوم این شرکت است که در سال 1894 تا 1897 یعنی به مدت سه سال موتورسیکلت های خود را به بازار عرضه کرد و به دلیل کمبود تعداد, نسخه سالم این موتورسیکلت 3.5 ملیون دلار قیمت دارد.

4 motormag.ir

Ecosse Spirit

رتبه دوم ما شرکت لوکس ساز فرانسوی Ecosse Moto است.این شرکت موتورسیکلت spirit خود را که به سرعت 370 کیلومتر بر ساعت می رسد با قیمت 3.6 ملیون دلار به فروش می رساند.

5 motormag.ir

Neiman Marcus Limited Edition Fighter

رتبه اول ما موتورسیکلتی است که بیشتر شبیه ربات است و با قیمت 11 ملیون دلاری خود به سرعت 305 کیلومتر بر ساعت می رسد. از این نوع موتورسیکلت در کل 45 عدد ساخته شده است.

6 motormag.ir

2+
مطالب مرتبط به این پست

نظر شما چیست؟